LOT nr 67

II RP WP San Maska Schimmelbuscha do narkozy H. Amber 1937

II RP WP San Maska Schimmelbuscha do narkozy H. Amber 1937 II RP WP San Maska Schimmelbuscha do narkozy H. Amber 1937 II RP WP San Maska Schimmelbuscha do narkozy H. Amber 1937

Polska, II RP. Maska sygnowana „Orzeł W.P. San, 1937, H. Amber”.

452.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 400.00 10.03.2023 - 20:11:42