LOT nr 40

II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939

II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939 II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939 II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939

Wys. 21,5cm, śr. 12,5cm. Polska, II RP. Pojemnik bez wieczka, sygnowany „ Este-Ra, Poznań, 1939”.

214.70 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 190.00 27.03.2023 - 17:50:37
Klient 180.00 27.03.2023 - 16:32:18
Klient 180.00 27.03.2023 - 17:49:28
Klient 120.00 27.03.2023 - 17:26:14