LOT nr 39

II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939

II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939 II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939 II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939 II RP Pojemnik na olej Este-Ra 1939

35x12,9x12,9 cm. Pojemnik blaszany sygnowany „ Este-Ra, Poznań, 1939”. Korek mosiężny.

452.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 400.00 27.03.2023 - 14:15:40