Dł. 99,8cm, dł. bez pochwy 96cm, szer. głowni u nasady 2.35cm, gr. głowni u nasady 0,72cm. Ostrze stalowe bez sygnatur z pięknym dekorem, oprawa wykonana z mosiądzu złoconego, na zatrzasku widoczne inicjały. Pochwa skórzana z mosiężnymi okuciami. Szabla nigdy nie rozbierana.
2500.00 zł zł
Cena wywoławcza
600.00 zł zł
| Klient | 2500.00 | 18.11.2024 - 15:36:19 |
| Klient | 2500.00 | 18.11.2024 - 15:41:49 |
| Klient | 1450.00 | 18.11.2024 - 09:36:32 |
| Klient | 725.00 | 12.11.2024 - 00:04:30 |