LOT nr 4

Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine

Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine Szabla niemiecka oficera Kaiserliche Marine

Dł. 99,8cm, dł. bez pochwy 96cm, szer. głowni u nasady 2.35cm, gr. głowni u nasady 0,72cm. Ostrze stalowe bez sygnatur z pięknym dekorem, oprawa wykonana z mosiądzu złoconego, na zatrzasku widoczne inicjały. Pochwa skórzana z mosiężnymi okuciami. Szabla nigdy nie rozbierana.

2500.00 zł zł

Cena wywoławcza

600.00 zł zł

Klient 2500.00 18.11.2024 - 15:36:19
Klient 2500.00 18.11.2024 - 15:41:49
Klient 1450.00 18.11.2024 - 09:36:32
Klient 725.00 12.11.2024 - 00:04:30