LOT nr 3

Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem

Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem Szabla oficerska Wehrmacht Puma Solingen z temblakiem

Dł. 94cm, dł. bez pochwy 90,5cm, szer. głowni u nasady 1,95cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Ostrze stalowe, sygnowane „Puma Solingen”. Oprawa wykonana ze złoconego aluminium, pochwa lakierowana na czarno. W komplecie temblak zachowany w bardzo dobrym stanie.

1200.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 1200.00 18.11.2024 - 17:03:20
Klient 1150.00 18.11.2024 - 17:03:17
Klient 1100.00 18.11.2024 - 16:21:10
Klient 1000.00 15.11.2024 - 07:45:05
Klient 850.00 14.11.2024 - 11:43:00
Klient 825.00 12.11.2024 - 23:14:02
Klient 650.00 12.11.2024 - 00:04:16