Dł. 94cm, dł. bez pochwy 90,5cm, szer. głowni u nasady 1,95cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Ostrze stalowe, sygnowane „Puma Solingen”. Oprawa wykonana ze złoconego aluminium, pochwa lakierowana na czarno. W komplecie temblak zachowany w bardzo dobrym stanie.
1200.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 18.11.2024 - 17:03:20 |
| Klient | 1150.00 | 18.11.2024 - 17:03:17 |
| Klient | 1100.00 | 18.11.2024 - 16:21:10 |
| Klient | 1000.00 | 15.11.2024 - 07:45:05 |
| Klient | 850.00 | 14.11.2024 - 11:43:00 |
| Klient | 825.00 | 12.11.2024 - 23:14:02 |
| Klient | 650.00 | 12.11.2024 - 00:04:16 |