Dł. 99cm, dł. bez pochwy 95,7cm, szer. głowni u nasady 2,9cm, gr. głowni u nasady 0,8cm. Głownia stalowa, sygnowana na grzbiecie. Zdobiona mosiężna oprawa, rękojeść drewniana z miedzianym oplotem.
Cena wywoławcza
1300.00 zł zł