Dł. 101,3cm, dł. bez pochwy 98,3cm, szer. głowni u nasady 2,7cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Ewald Cleff, Solingen”. Oprawa zdobiona z napisem „Republica De Guatemala, Libertad 15 De Septembre 1821”.
Cena wywoławcza
1300.00 zł zł