LOT nr 18

SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI

SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI SZABLA EWALD CLEFF SOLINGEN REPUBLIKA GWATEMALI

Dł. 101,3cm, dł. bez pochwy 98,3cm, szer. głowni u nasady 2,7cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Ewald Cleff, Solingen”. Oprawa zdobiona z napisem „Republica De Guatemala, Libertad 15 De Septembre 1821”.

Cena wywoławcza

1300.00 zł zł