Dł. 92,7cm, dł. bez pochwy 90cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa bez sygnatur z pięknym obustronnym trawionym dekorem. Trawienie znajduje się również na grzbiecie głowni. Rękojeść obciągnięta jaszczurem z mosiężnym oplotem, oprawa mosiężna. Pochwa oryginalnie lakierowana na czarno.
960.50 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 850.00 | 16.12.2024 - 17:02:26 |
| Klient | 825.00 | 16.12.2024 - 17:02:14 |
| Klient | 775.00 | 16.12.2024 - 17:01:55 |
| Klient | 650.00 | 13.12.2024 - 08:27:51 |
| Klient | 400.00 | 10.12.2024 - 20:42:16 |