LOT nr 2

Szabla oficerska Niemcy Dekor

Szabla oficerska Niemcy Dekor
Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor Szabla oficerska Niemcy Dekor

Dł. 92,7cm, dł. bez pochwy 90cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa bez sygnatur z pięknym obustronnym trawionym dekorem. Trawienie znajduje się również na grzbiecie głowni. Rękojeść obciągnięta jaszczurem z mosiężnym oplotem, oprawa mosiężna. Pochwa oryginalnie lakierowana na czarno.

960.50 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 850.00 16.12.2024 - 17:02:26
Klient 825.00 16.12.2024 - 17:02:14
Klient 775.00 16.12.2024 - 17:01:55
Klient 650.00 13.12.2024 - 08:27:51
Klient 400.00 10.12.2024 - 20:42:16