LOT nr 3

Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen

Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen Szabla oficerska Niemcy ALCOSO ACS Solingen

Dł. 104cm, dł. bez pochwy 101,9cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głowni stalowa, niklowana, sygnowana u nasady ” ALCOSO ACS Solingen”. Oprawa stalowa, niklowana, pochwa lakierowana na czarno.

565.00 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 500.00 16.12.2024 - 17:03:44