Dł. 104cm, dł. bez pochwy 101,9cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głowni stalowa, niklowana, sygnowana u nasady ” ALCOSO ACS Solingen”. Oprawa stalowa, niklowana, pochwa lakierowana na czarno.
565.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 500.00 | 16.12.2024 - 17:03:44 |