LOT nr 2

Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw.

Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw. Szabla niemiecka oficera artylerii Saksonia XIXw.

Dł. 97,3cm, dł. bez pochwy 94,5c, szer. głowni u nasady 2,3cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Szabla wyprodukowana w drugiej połowie XIX w. Piękne trawienia głowni, oprawa rękojeści stalowa z motywem lwa z rubinowymi oczami. Wejście pochwy wymienione w skutek czego szabli brakuje około 0,5cm, żeby wchodzić do niej w całości.

1412.50 zł zł

Cena wywoławcza

700.00 zł zł

Klient 1250.00 28.10.2024 - 17:03:55
Klient 1200.00 28.10.2024 - 17:03:34
Klient 850.00 23.10.2024 - 16:01:31
Klient 750.00 22.10.2024 - 21:07:05
Klient 725.00 22.10.2024 - 19:43:54
Klient 700.00 21.10.2024 - 15:04:38