Dł. 97,3cm, dł. bez pochwy 94,5c, szer. głowni u nasady 2,3cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Szabla wyprodukowana w drugiej połowie XIX w. Piękne trawienia głowni, oprawa rękojeści stalowa z motywem lwa z rubinowymi oczami. Wejście pochwy wymienione w skutek czego szabli brakuje około 0,5cm, żeby wchodzić do niej w całości.
1412.50 zł zł
Cena wywoławcza
700.00 zł zł
| Klient | 1250.00 | 28.10.2024 - 17:03:55 |
| Klient | 1200.00 | 28.10.2024 - 17:03:34 |
| Klient | 850.00 | 23.10.2024 - 16:01:31 |
| Klient | 750.00 | 22.10.2024 - 21:07:05 |
| Klient | 725.00 | 22.10.2024 - 19:43:54 |
| Klient | 700.00 | 21.10.2024 - 15:04:38 |