Dł.107,cm, dł. bez pochwy 104,6cm, szer. głowi u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, sygnowana u nasady WKC. Oprawa rękojeści stalowa, niklowana. Na pochwie zachowany oryginalny lakier.
Cena sprzedaży (9 oferta/ ofert)
847.50 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 750.00 | 28.10.2024 - 17:05:11 |
| Klient | 725.00 | 28.10.2024 - 17:05:06 |
| Klient | 650.00 | 28.10.2024 - 16:28:51 |
| Klient | 625.00 | 28.10.2024 - 15:12:27 |
| Klient | 550.00 | 21.10.2024 - 12:25:08 |
| Klient | 500.00 | 23.10.2024 - 10:33:08 |
| Klient | 480.00 | 22.10.2024 - 21:24:12 |
| Klient | 420.00 | 21.10.2024 - 22:32:30 |
| Klient | 400.00 | 21.10.2024 - 08:11:25 |