LOT nr 3

Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem

Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem Szabla oficerska niemcy WKC z temblakiem

Dł.107,cm, dł. bez pochwy 104,6cm, szer. głowi u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, sygnowana u nasady WKC. Oprawa rękojeści stalowa, niklowana. Na pochwie zachowany oryginalny lakier.

Cena sprzedaży (9 oferta/ ofert)

847.50 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 750.00 28.10.2024 - 17:05:11
Klient 725.00 28.10.2024 - 17:05:06
Klient 650.00 28.10.2024 - 16:28:51
Klient 625.00 28.10.2024 - 15:12:27
Klient 550.00 21.10.2024 - 12:25:08
Klient 500.00 23.10.2024 - 10:33:08
Klient 480.00 22.10.2024 - 21:24:12
Klient 420.00 21.10.2024 - 22:32:30
Klient 400.00 21.10.2024 - 08:11:25