LOT nr 5

Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C.

Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C. Pałasz oficera piechoty wz.1889 W.K&C.

Dł. 94,5cm, dł. bez pochwy 91,3cm, szer. głowni u nasady 2,3cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, sygnowana u nasady "W.K.&C.". Oprawa rękojeści mosiężna. Pochwa stalowa, lakierowana na czarno.

Cena sprzedaży (12 oferta/ ofert)

932.25 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 825.00 28.10.2024 - 17:07:56
Klient 800.00 28.10.2024 - 17:07:54
Klient 750.00 28.10.2024 - 17:07:33
Klient 700.00 28.10.2024 - 17:07:17
Klient 650.00 26.10.2024 - 12:16:55
Klient 575.00 25.10.2024 - 11:00:26
Klient 550.00 23.10.2024 - 10:34:51
Klient 500.00 21.10.2024 - 12:27:08
Klient 420.00 22.10.2024 - 19:45:12
Klient 400.00 21.10.2024 - 06:02:54
Klient 370.00 21.10.2024 - 10:48:41
Klient 310.00 21.10.2024 - 08:11:55