Dł. 94,5cm, dł. bez pochwy 91,3cm, szer. głowni u nasady 2,3cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, sygnowana u nasady "W.K.&C.". Oprawa rękojeści mosiężna. Pochwa stalowa, lakierowana na czarno.
Cena sprzedaży (12 oferta/ ofert)
932.25 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 825.00 | 28.10.2024 - 17:07:56 |
| Klient | 800.00 | 28.10.2024 - 17:07:54 |
| Klient | 750.00 | 28.10.2024 - 17:07:33 |
| Klient | 700.00 | 28.10.2024 - 17:07:17 |
| Klient | 650.00 | 26.10.2024 - 12:16:55 |
| Klient | 575.00 | 25.10.2024 - 11:00:26 |
| Klient | 550.00 | 23.10.2024 - 10:34:51 |
| Klient | 500.00 | 21.10.2024 - 12:27:08 |
| Klient | 420.00 | 22.10.2024 - 19:45:12 |
| Klient | 400.00 | 21.10.2024 - 06:02:54 |
| Klient | 370.00 | 21.10.2024 - 10:48:41 |
| Klient | 310.00 | 21.10.2024 - 08:11:55 |