LOT nr 4

Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen

Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen Pałasz oficerski niemcy Weyersberg Solingen

Dł. 96cm, dł. bez pochwy 91,2cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, sygnowana u nasady "Weyersberg Solingen". Oprawa rękojeści mosiężna. Pochwa nie domyka się do końca.

Cena sprzedaży (10 oferta/ ofert)

762.75 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 675.00 28.10.2024 - 17:06:27
Klient 650.00 28.10.2024 - 17:06:24
Klient 600.00 28.10.2024 - 17:06:03
Klient 550.00 28.10.2024 - 16:29:03
Klient 525.00 28.10.2024 - 15:36:24
Klient 470.00 27.10.2024 - 21:25:55
Klient 450.00 21.10.2024 - 12:26:38
Klient 430.00 23.10.2024 - 10:33:57
Klient 410.00 22.10.2024 - 19:43:11
Klient 390.00 22.10.2024 - 18:57:28