Dł. 96cm, dł. bez pochwy 91,2cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, sygnowana u nasady "Weyersberg Solingen". Oprawa rękojeści mosiężna. Pochwa nie domyka się do końca.
Cena sprzedaży (10 oferta/ ofert)
762.75 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 675.00 | 28.10.2024 - 17:06:27 |
| Klient | 650.00 | 28.10.2024 - 17:06:24 |
| Klient | 600.00 | 28.10.2024 - 17:06:03 |
| Klient | 550.00 | 28.10.2024 - 16:29:03 |
| Klient | 525.00 | 28.10.2024 - 15:36:24 |
| Klient | 470.00 | 27.10.2024 - 21:25:55 |
| Klient | 450.00 | 21.10.2024 - 12:26:38 |
| Klient | 430.00 | 23.10.2024 - 10:33:57 |
| Klient | 410.00 | 22.10.2024 - 19:43:11 |
| Klient | 390.00 | 22.10.2024 - 18:57:28 |