LOT nr 65

II RP Bagnet wz.28 Perkun

II RP Bagnet wz.28 Perkun
II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ B w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu, orzełek bity na głowicy. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.

1808.00 zł zł

Cena wywoławcza

1400.00 zł zł

Klient 1600.00 22.05.2023 - 18:23:36
Klient 1550.00 22.05.2023 - 18:23:08
Klient 1500.00 12.05.2023 - 18:41:37
Klient 1450.00 09.05.2023 - 20:22:39