Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ B w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu, orzełek bity na głowicy. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.
1808.00 zł zł
Cena wywoławcza
1400.00 zł zł
| Klient | 1600.00 | 22.05.2023 - 18:23:36 |
| Klient | 1550.00 | 22.05.2023 - 18:23:08 |
| Klient | 1500.00 | 12.05.2023 - 18:41:37 |
| Klient | 1450.00 | 09.05.2023 - 20:22:39 |