LOT nr 66

II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru zniemczony

 II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru zniemczony  II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru zniemczony  II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru zniemczony  II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru zniemczony  II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru zniemczony  II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru zniemczony

Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38,1cm. Polska II RP/ Niemcy. Ostrze oksydowane sygnowane obustronnie „ S w kwadracie, „Perkun”, orzeł W.P.”, numerowane. Na głowicy oznaczenie wzoru bagnetu. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.

1638.50 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1450.00 22.05.2023 - 18:25:36
Klient 1400.00 22.05.2023 - 18:25:10
Klient 1250.00 22.05.2023 - 18:24:46
Klient 1000.00 12.05.2023 - 18:42:25