Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38,1cm. Polska II RP/ Niemcy. Ostrze oksydowane sygnowane obustronnie „ S w kwadracie, „Perkun”, orzeł W.P.”, numerowane. Na głowicy oznaczenie wzoru bagnetu. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.
1638.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1450.00 | 22.05.2023 - 18:25:36 |
| Klient | 1400.00 | 22.05.2023 - 18:25:10 |
| Klient | 1250.00 | 22.05.2023 - 18:24:46 |
| Klient | 1000.00 | 12.05.2023 - 18:42:25 |