LOT nr 58

II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką

II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa z żabką

Dł. 100,4cm, dł. bez pochwy 94,5cm, szer. głowni u nasady 2,6cm, gr głowni u nasady 0,4cm. Polska, II RP. Głownia niklowana z pięknym dekorem starego wzoru sygnowana "G.Borowski Warszawa", delikatnie zaostrzona najprawdopodobniej w epoce. Rękojeść obciągnięta skórą oplecioną filigranem, oprawa mosiężna nigdy nie rozkręcana. Pochwa ze sprawnym dławikiem, niklowana z kilkoma niewielkimi wgnieceniami. Żaba wzmocniona dodatkowym przeszyciem brązową nicią na D-ringu. Szabla zachowana w oryginalnym stanie bez współczesnych ingerencji konserwatorskich.

13560.00 zł zł

Cena wywoławcza

6000.00 zł zł

Klient 12000.00 22.05.2023 - 18:09:37
Klient 11500.00 22.05.2023 - 18:09:28
Klient 11000.00 22.05.2023 - 18:09:25
Klient 8000.00 22.05.2023 - 11:51:42