Dł. 100,4cm, dł. bez pochwy 94,5cm, szer. głowni u nasady 2,6cm, gr głowni u nasady 0,4cm. Polska, II RP. Głownia niklowana z pięknym dekorem starego wzoru sygnowana "G.Borowski Warszawa", delikatnie zaostrzona najprawdopodobniej w epoce. Rękojeść obciągnięta skórą oplecioną filigranem, oprawa mosiężna nigdy nie rozkręcana. Pochwa ze sprawnym dławikiem, niklowana z kilkoma niewielkimi wgnieceniami. Żaba wzmocniona dodatkowym przeszyciem brązową nicią na D-ringu. Szabla zachowana w oryginalnym stanie bez współczesnych ingerencji konserwatorskich.
13560.00 zł zł
Cena wywoławcza
6000.00 zł zł
| Klient | 12000.00 | 22.05.2023 - 18:09:37 |
| Klient | 11500.00 | 22.05.2023 - 18:09:28 |
| Klient | 11000.00 | 22.05.2023 - 18:09:25 |
| Klient | 8000.00 | 22.05.2023 - 11:51:42 |