LOT nr 59

II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa

II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa II RP Szabla oficerska wz.21 22 G. Borowski Warszawa

Dł. 94,6cm, szer. głowni u nasady 2,9cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Polska, II RP. Głownia z trzema strudzinami sygnowana "G. Borowski Warszawa". Rękojeść obciągnięta skórą oplecioną filigranem, oprawa mosiężna. Szabla w "strychowym" stanie zachowania, bardzo klimatyczna.

4746.00 zł zł

Cena wywoławcza

2500.00 zł zł

Klient 4200.00 22.05.2023 - 18:11:21
Klient 4150.00 22.05.2023 - 18:11:18
Klient 3850.00 22.05.2023 - 18:11:06
Klient 2850.00 22.05.2023 - 18:10:24