Dł. 94,6cm, szer. głowni u nasady 2,9cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Polska, II RP. Głownia z trzema strudzinami sygnowana "G. Borowski Warszawa". Rękojeść obciągnięta skórą oplecioną filigranem, oprawa mosiężna. Szabla w "strychowym" stanie zachowania, bardzo klimatyczna.
4746.00 zł zł
Cena wywoławcza
2500.00 zł zł
| Klient | 4200.00 | 22.05.2023 - 18:11:21 |
| Klient | 4150.00 | 22.05.2023 - 18:11:18 |
| Klient | 3850.00 | 22.05.2023 - 18:11:06 |
| Klient | 2850.00 | 22.05.2023 - 18:10:24 |