LOT nr 113

II RP Pojemnik na Olej WOJSK TANK

II RP Pojemnik na Olej WOJSK TANK II RP Pojemnik na Olej WOJSK TANK II RP Pojemnik na Olej WOJSK TANK

Wys. 33,5 cm. Polska, II RP. Korek sygnowany „Wojsk Tank” z motywem Renault FT17.

649.75 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 575.00 22.05.2023 - 16:49:02
Klient 550.00 22.05.2023 - 19:25:59
Klient 500.00 22.05.2023 - 17:24:29