LOT nr 114

II RP Pojemnik na Olej Wojsk Este-Ra Poznań 1939

II RP Pojemnik na Olej Wojsk Este-Ra Poznań 1939 II RP Pojemnik na Olej Wojsk Este-Ra Poznań 1939 II RP Pojemnik na Olej Wojsk Este-Ra Poznań 1939

Wys. 15,5 cm. Polska, II RP. Pojemnik sygnowany „Este- Ra Poznań 1939”.

678.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 600.00 22.05.2023 - 16:49:16
Klient 575.00 22.05.2023 - 19:27:57