Dł. 108,4cm, dł. bez pochwy 105,3cm, szer. głowni u nasady 2,8cm, gr. głowni u nasady 0,9cm. Głowni stalowa sygnowana na grzbiecie, produkcja z 1908 roku. Zdobiona mosiężna oprawa, rękojeść wykonana z drewna z mosiężnym oplotem. Szabla wkłada się do pochwy z delikatnym oporem.
Cena wywoławcza
2200.00 zł zł