Dł. 95,4cm, szer. głowni u nasady 3,4cm, gr. głowni u nasady 1cm. Głownia stalowa, sygnowana na grzbiecie (Manufaktura Chatellerault), widoczne odbiory. Oprawa mosiężna, rękojeść obciągnięta skórą z mosiężnym oplotem.
Cena wywoławcza
1600.00 zł zł