Dł. 40,6cm., dł. bez pochwy 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ M w owalu, „Perkun”, odbiór M2 w owalu, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu. Zatrzask bagnetu sprawny. Pochwa produkcji radomskiej z odbiorem D2, zaczep przerobiony.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 07.03.2024 - 16:51:02 |