LOT nr 55

II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN”

II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN”
II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN” II RP BAGNET WZ.29 „PERKUN”

Dł. 40,6cm., dł. bez pochwy 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ M w owalu, „Perkun”, odbiór M2 w owalu, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu. Zatrzask bagnetu sprawny. Pochwa produkcji radomskiej z odbiorem D2, zaczep przerobiony.

1017.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 900.00 07.03.2024 - 16:51:02