LOT nr 54

II RP Bagnet wz.22 Zbr.4

II RP Bagnet wz.22 Zbr.4
II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4

Dł. 39,1cm, dł. bez pochwy 37cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „Zbr.4, W.P., orzeł”, numerowane. Na głowicy oznaczenie wzoru bagnetu. Zatrzask sprawny. Kopia żabki w komplecie z bagnetem.

Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)

1243.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 1100.00 11.03.2024 - 18:11:32
Klient 1050.00 11.03.2024 - 14:21:44
Klient 1000.00 10.03.2024 - 18:02:40
Klient 725.00 10.03.2024 - 09:30:58
Klient 675.00 29.02.2024 - 21:09:51
Klient 650.00 27.02.2024 - 20:50:33
Klient 440.00 29.02.2024 - 09:19:32
Klient 410.00 27.02.2024 - 11:11:27