Dł. 39,1cm, dł. bez pochwy 37cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „Zbr.4, W.P., orzeł”, numerowane. Na głowicy oznaczenie wzoru bagnetu. Zatrzask sprawny. Kopia żabki w komplecie z bagnetem.
Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)
1243.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 1100.00 | 11.03.2024 - 18:11:32 |
| Klient | 1050.00 | 11.03.2024 - 14:21:44 |
| Klient | 1000.00 | 10.03.2024 - 18:02:40 |
| Klient | 725.00 | 10.03.2024 - 09:30:58 |
| Klient | 675.00 | 29.02.2024 - 21:09:51 |
| Klient | 650.00 | 27.02.2024 - 20:50:33 |
| Klient | 440.00 | 29.02.2024 - 09:19:32 |
| Klient | 410.00 | 27.02.2024 - 11:11:27 |