Dł. 98cm, dł. bez pochwy 94,8cm, szer. głowni u nasady 3,3cm, gr. głowni u nasady 1cm Głownia stalowa, sygnowana na grzbiecie (Manufaktura Chatellerault), widoczne odbiory. Oprawa mosiężna, rękojeść obciągnięta skórą z mosiężnym oplotem.
Cena wywoławcza
2500.00 zł zł