LOT nr 8

Szabla francuska wz.1829 Chatellerault

Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault Szabla francuska wz.1829 Chatellerault

Dł. 98cm, dł. bez pochwy 94,8cm, szer. głowni u nasady 3,3cm, gr. głowni u nasady 1cm Głownia stalowa, sygnowana na grzbiecie (Manufaktura Chatellerault), widoczne odbiory. Oprawa mosiężna, rękojeść obciągnięta skórą z mosiężnym oplotem.

Cena wywoławcza

2500.00 zł zł