Dł. 94cm, dł. bez pochwy 91cm, szer. głowni u nasady 1,8cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „E. Pack & Sohne, Solingen”. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami. Pochwa bardzo ładnie polakierowana wtórnie.
1808.00 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1600.00 | 11.03.2024 - 17:04:07 |
| Klient | 1550.00 | 11.03.2024 - 17:04:22 |
| Klient | 1150.00 | 29.02.2024 - 05:27:49 |