Dł. 93cm, dł. bez pochwy 91cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowi u nasady 0,5cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur producenta. Oprawa wykonana z aluminium, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami.
2486.00 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 2200.00 | 11.03.2024 - 16:46:28 |
| Klient | 2150.00 | 11.03.2024 - 16:24:57 |
| Klient | 2000.00 | 29.02.2024 - 23:08:04 |
| Klient | 1250.00 | 29.02.2024 - 05:26:51 |
| Klient | 1150.00 | 26.02.2024 - 21:45:54 |