LOT nr 2

Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem

Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu z temblakiem

Dł. 93cm, dł. bez pochwy 91cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowi u nasady 0,5cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur producenta. Oprawa wykonana z aluminium, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami.

2486.00 zł zł

Cena wywoławcza

1100.00 zł zł

Klient 2200.00 11.03.2024 - 16:46:28
Klient 2150.00 11.03.2024 - 16:24:57
Klient 2000.00 29.02.2024 - 23:08:04
Klient 1250.00 29.02.2024 - 05:26:51
Klient 1150.00 26.02.2024 - 21:45:54