38x38mm. Polska, II RP. Uzupełnione niewielkie ubytki emalii na ramionach. Nakrętka firmowa W. Gontarczyk Warszawa, ul. Miodowa 19.
519.80 zł zł
Cena wywoławcza
250.00 zł zł
| Klient | 460.00 | 11.03.2024 - 20:17:47 |
| Klient | 450.00 | 11.03.2024 - 20:17:42 |