LOT nr 141

II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej

II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej II RP Odznaka Związek Byłych Ochotników Armii Polskiej

38x38mm. Polska, II RP. Uzupełnione niewielkie ubytki emalii na ramionach. Nakrętka firmowa W. Gontarczyk Warszawa, ul. Miodowa 19.

519.80 zł zł

Cena wywoławcza

250.00 zł zł

Klient 460.00 11.03.2024 - 20:17:47
Klient 450.00 11.03.2024 - 20:17:42