LOT nr 142

II RP Virtuti Militari

II RP Virtuti Militari
II RP Virtuti Militari II RP Virtuti Militari II RP Virtuti Militari II RP Virtuti Militari II RP Virtuti Militari II RP Virtuti Militari II RP Virtuti Militari II RP Virtuti Militari

Tombak srebrzony, emaliowany, wstążka, 37x37mm, Polska II RP. Krzyż Virtuti Militari V Klasy ze wstążką. Delikatne uszkodzenia emalii oraz przetarcia srebrzenia.

1638.50 zł zł

Cena wywoławcza

700.00 zł zł

Klient 1450.00 11.03.2024 - 20:19:18
Klient 1400.00 11.03.2024 - 20:19:52
Klient 1200.00 11.03.2024 - 16:52:37
Klient 1150.00 11.03.2024 - 18:38:39
Klient 825.00 05.03.2024 - 20:12:21