Tombak srebrzony, emaliowany, wstążka, 37x37mm, Polska II RP. Krzyż Virtuti Militari V Klasy ze wstążką. Delikatne uszkodzenia emalii oraz przetarcia srebrzenia.
1638.50 zł zł
Cena wywoławcza
700.00 zł zł
| Klient | 1450.00 | 11.03.2024 - 20:19:18 |
| Klient | 1400.00 | 11.03.2024 - 20:19:52 |
| Klient | 1200.00 | 11.03.2024 - 16:52:37 |
| Klient | 1150.00 | 11.03.2024 - 18:38:39 |
| Klient | 825.00 | 05.03.2024 - 20:12:21 |