LOT nr 49

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość II RP Bagnet wz.24 „Perkun” seria B Rzadkość

Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,1cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „Perkun, S, W.P. Orzeł”, numerowane z dobitym „B”. Dławik pochwy oraz zatrzask bagnetu sprawne. Rzadkość.

1356.00 zł zł

Cena wywoławcza

1200.00 zł zł

Klient 1200.00 27.02.2024 - 10:37:03