Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,1cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „Perkun, S, W.P. Orzeł”, numerowane z dobitym „B”. Dławik pochwy oraz zatrzask bagnetu sprawne. Rzadkość.
1356.00 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 27.02.2024 - 10:37:03 |