Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, D2, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne. Skóra żabki elastyczna, jeden nit naprawiany.
3107.50 zł zł
Cena wywoławcza
1500.00 zł zł
| Klient | 2750.00 | 11.03.2024 - 18:05:24 |
| Klient | 2700.00 | 11.03.2024 - 18:05:34 |
| Klient | 2050.00 | 11.03.2024 - 18:01:35 |
| Klient | 1900.00 | 10.03.2024 - 19:46:00 |
| Klient | 1800.00 | 06.03.2024 - 16:15:33 |
| Klient | 1500.00 | 26.02.2024 - 21:36:59 |