LOT nr 50

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom z żabką

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, D2, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne. Skóra żabki elastyczna, jeden nit naprawiany.

3107.50 zł zł

Cena wywoławcza

1500.00 zł zł

Klient 2750.00 11.03.2024 - 18:05:24
Klient 2700.00 11.03.2024 - 18:05:34
Klient 2050.00 11.03.2024 - 18:01:35
Klient 1900.00 10.03.2024 - 19:46:00
Klient 1800.00 06.03.2024 - 16:15:33
Klient 1500.00 26.02.2024 - 21:36:59