Dł. 101,1cm, dł. bez pochwy 99cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami. Pochwa lakierowana najprawdopodobniej wtórnie, sygnowana na trzewiku.
1412.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1250.00 | 04.09.2023 - 17:16:02 |
| Klient | 1200.00 | 04.09.2023 - 17:15:59 |