LOT nr 14

Szabla oficerska artylerii Niemcy

Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy Szabla oficerska artylerii Niemcy

Dł. 101,1cm, dł. bez pochwy 99cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami. Pochwa lakierowana najprawdopodobniej wtórnie, sygnowana na trzewiku.

1412.50 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1250.00 04.09.2023 - 17:16:02
Klient 1200.00 04.09.2023 - 17:15:59