Dł. 94,9cm, dł. bez pochwy 90,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Carl Julius Krebs, Solingen”. Oprawa mosiężna, grawerowana.
Cena wywoławcza
1900.00 zł zł