LOT nr 11

Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem

Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem

Dł. 94,9cm, dł. bez pochwy 90,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Carl Julius Krebs, Solingen”. Oprawa mosiężna, grawerowana.

Cena wywoławcza

1900.00 zł zł