Dł. 97,8cm, dł. bez pochwy 95,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „E. Pack & Sohne, Solingen”. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami.
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł