Dł. 94,2cm, dł. bez pochwy 90,3cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „WKC Solingen”. Oprawa mosiężna, zdobiona.
1864.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1650.00 | 20.11.2023 - 17:17:29 |
| Klient | 1600.00 | 20.11.2023 - 17:17:05 |
| Klient | 1550.00 | 20.11.2023 - 17:16:46 |
| Klient | 1350.00 | 20.11.2023 - 17:16:16 |