Dł. 99,7cm, dł. bez pochwy 96,5cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa sygnowana „Emil Voss, Solingen”. Oprawa niklowana. Pochwa oryginalnie lakierowana na czarno.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 20.11.2023 - 17:05:57 |