LOT nr 4

Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen

 Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen  Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen  Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen  Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen  Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen  Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen  Szabla oficerska Niemcy Emil Voss Solingen

Dł. 99,7cm, dł. bez pochwy 96,5cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa sygnowana „Emil Voss, Solingen”. Oprawa niklowana. Pochwa oryginalnie lakierowana na czarno.

1017.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 900.00 20.11.2023 - 17:05:57