LOT nr 3

Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn

Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn Szabla oficerska Niemcy Carl Eickhorn

Dł. 97cm, dł. bez pochwy 90cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Original Carl Eickhorn, Solingen ”. Oprawa mosiężna lakierowana/ złocona. Pochwa oryginalnie lakierowana na czarno.

1017.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 900.00 20.11.2023 - 17:05:16