Dł. 97cm, dł. bez pochwy 90cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Original Carl Eickhorn, Solingen ”. Oprawa mosiężna lakierowana/ złocona. Pochwa oryginalnie lakierowana na czarno.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 20.11.2023 - 17:05:16 |