Dł. 40,1cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „A” w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu, orzełek bity na głowicy. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. Pochwa produkcji radomskiej z odbiorem D2 w jajku.
1320.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1100.00 | 17.03.2025 - 19:03:19 |
| Klient | 1050.00 | 10.03.2025 - 14:19:45 |
| Klient | 1000.00 | 05.03.2025 - 18:34:29 |