LOT nr 83

II RP Bagnet wz.28 „Perkun”

II RP Bagnet wz.28 „Perkun”
II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun”

Dł. 40,1cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „A” w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu, orzełek bity na głowicy. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. Pochwa produkcji radomskiej z odbiorem D2 w jajku.

1320.00 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1100.00 17.03.2025 - 19:03:19
Klient 1050.00 10.03.2025 - 14:19:45
Klient 1000.00 05.03.2025 - 18:34:29