LOT nr 66

II RP Maska tlenowa WP SAN A. Mann Warszawa

II RP Maska tlenowa WP SAN A. Mann Warszawa II RP Maska tlenowa WP SAN A. Mann Warszawa II RP Maska tlenowa WP SAN A. Mann Warszawa II RP Maska tlenowa WP SAN A. Mann Warszawa II RP Maska tlenowa WP SAN A. Mann Warszawa

Polska, II RP. Maska sygnowana „Orzeł W.P. San., A. Mann Warszawa”.

452.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 400.00 10.03.2023 - 20:11:25