LOT nr 10

II RP Bagnet wz.28 Perkun

II RP Bagnet wz.28 Perkun
II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun II RP Bagnet wz.28 Perkun

Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze obustronnie sygnowane „ H w kwadracie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P. orzeł”. Pochwa z oryginalnym lakierem i farbą ze sprawnym dławikiem delikatnie zgięta ok. 2cm od kulki, sygnowana „ M w trójkącie „. Na wewnętrznej części głowicy nabity orzełek, zatrzask sprawny.

3164.00 zł zł

Cena wywoławcza

1400.00 zł zł

Klient 2800.00 27.03.2023 - 17:12:58
Klient 2750.00 27.03.2023 - 17:06:11
Klient 1900.00 22.03.2023 - 12:27:38