Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze obustronnie sygnowane „ H w kwadracie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P. orzeł”. Pochwa z oryginalnym lakierem i farbą ze sprawnym dławikiem delikatnie zgięta ok. 2cm od kulki, sygnowana „ M w trójkącie „. Na wewnętrznej części głowicy nabity orzełek, zatrzask sprawny.
3164.00 zł zł
Cena wywoławcza
1400.00 zł zł
| Klient | 2800.00 | 27.03.2023 - 17:12:58 |
| Klient | 2750.00 | 27.03.2023 - 17:06:11 |
| Klient | 1900.00 | 22.03.2023 - 12:27:38 |