LOT nr 9

II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru

II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 zgodny numerycznie z oznaczeniem wzoru

Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ S w kwadracie, „Perkun”, numer (88637), W.P. orzeł”. Poprzez przygięcia pochwy bagnet ciężko się do niej wkłada. Pochwa zgodna numerycznie z bagnetem z oryginalnym czarnym lakierem. Na głowicy oznaczenie wzoru, zatrzask bagnetu sprawny.

2542.50 zł zł

Cena wywoławcza

1300.00 zł zł

Klient 2250.00 27.03.2023 - 17:11:37
Klient 2200.00 27.03.2023 - 15:49:38
Klient 1800.00 27.03.2023 - 15:53:54