Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ S w kwadracie, „Perkun”, numer (88637), W.P. orzeł”. Poprzez przygięcia pochwy bagnet ciężko się do niej wkłada. Pochwa zgodna numerycznie z bagnetem z oryginalnym czarnym lakierem. Na głowicy oznaczenie wzoru, zatrzask bagnetu sprawny.
2542.50 zł zł
Cena wywoławcza
1300.00 zł zł
| Klient | 2250.00 | 27.03.2023 - 17:11:37 |
| Klient | 2200.00 | 27.03.2023 - 15:49:38 |
| Klient | 1800.00 | 27.03.2023 - 15:53:54 |