LOT nr 65

II RP Piórnik na narzędzia chirurgiczne WP SAN Seroczyński Warszawa 1935

II RP Piórnik na narzędzia chirurgiczne WP SAN Seroczyński Warszawa 1935 II RP Piórnik na narzędzia chirurgiczne WP SAN Seroczyński Warszawa 1935 II RP Piórnik na narzędzia chirurgiczne WP SAN Seroczyński Warszawa 1935 II RP Piórnik na narzędzia chirurgiczne WP SAN Seroczyński Warszawa 1935

28,8x11,7. Polska, II RP. Piórnik sygnowany „Orzeł W.P. San., Seroczyński Warszawa, Marszałkowska 11-13 1935r.”.

565.00 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 500.00 27.03.2023 - 18:26:28