28,8x11,7. Polska, II RP. Piórnik sygnowany „Orzeł W.P. San., Seroczyński Warszawa, Marszałkowska 11-13 1935r.”.
565.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 500.00 | 27.03.2023 - 18:26:28 |