LOT nr 64

II RP Pudełko WP WET W. Sotomski 1937

II RP Pudełko WP WET W. Sotomski 1937 II RP Pudełko WP WET W. Sotomski 1937 II RP Pudełko WP WET W. Sotomski 1937

28,8x14,3x2,7cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. Wet, W. Sotomski 1937r.”

Cena wywoławcza

300.00 zł zł