Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „Perkun, A w trójkącie, M w prostokącie, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.
1638.50 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 1450.00 | 11.03.2024 - 18:09:08 |
| Klient | 1400.00 | 11.03.2024 - 18:10:01 |
| Klient | 900.00 | 10.03.2024 - 09:30:14 |