LOT nr 53

II RP Bagnet wz.28 „Perkun”

II RP Bagnet wz.28 „Perkun”
II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun”

Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „Perkun, A w trójkącie, M w prostokącie, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.

1638.50 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 1450.00 11.03.2024 - 18:09:08
Klient 1400.00 11.03.2024 - 18:10:01
Klient 900.00 10.03.2024 - 09:30:14