LOT nr 52

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom bez numeru

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, D2, W.P., orzeł”. Bagnet bez nabitego numeru na jelcu. Pochwa z resztkami oryginalnej farby. Zatrzak bagnetu oraz dławik sprawne.

960.50 zł zł

Cena wywoławcza

800.00 zł zł

Klient 850.00 11.03.2024 - 18:08:37
Klient 825.00 11.03.2024 - 18:08:10
Klient 800.00 29.02.2024 - 21:13:27