Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, D2, W.P., orzeł”. Bagnet bez nabitego numeru na jelcu. Pochwa z resztkami oryginalnej farby. Zatrzak bagnetu oraz dławik sprawne.
960.50 zł zł
Cena wywoławcza
800.00 zł zł
| Klient | 850.00 | 11.03.2024 - 18:08:37 |
| Klient | 825.00 | 11.03.2024 - 18:08:10 |
| Klient | 800.00 | 29.02.2024 - 21:13:27 |