Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,3cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, D2, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.
1130.00 zł zł
Cena wywoławcza
800.00 zł zł
| Klient | 1000.00 | 11.03.2024 - 18:06:47 |
| Klient | 975.00 | 01.03.2024 - 07:58:39 |
| Klient | 825.00 | 29.02.2024 - 13:24:39 |
| Klient | 800.00 | 27.02.2024 - 10:37:35 |