LOT nr 51

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom
II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,3cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, D2, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.

1130.00 zł zł

Cena wywoławcza

800.00 zł zł

Klient 1000.00 11.03.2024 - 18:06:47
Klient 975.00 01.03.2024 - 07:58:39
Klient 825.00 29.02.2024 - 13:24:39
Klient 800.00 27.02.2024 - 10:37:35